Хай живе життя! - Омар Хайям

Напиши щось

Останні новини:

В світі...

Але нічо, ми живі

Просто текст

Сонце припікає і калюжі на асфальті випаровуються. Люди товпляться на тротуарах, намагаючись пройти по можливості швидше і обходити одне одного. Звуки вуличного музиканта змішуються зі скрипом трамваїв і голосами перехожих. Відчувається літо - запах квітів з горщиків на балконах, піцца, яка продається на вулиці, і морозиво, яке тане в руках. Вулиці наповнені життям і рухом, кожен шукає своє місце під сонцем. Але всім хочеться зупинитися на хвилинку, відпочити і насолодитися тим, що навколо нас.

2 березня

Просто текст

Вранці пташки співають, сонце зійшло на небі, але надворі все ще прохолодно. Листочки на деревах тремтять від легкого вітру, а з вікна видно, як хмари повільно пливуть по небу. Відчувається осінній настрій, але все ж таки є чимало кольорів - жовте листя, червоні яблука та помаранчеві гарбузи на городі. Тихо на вулиці, майже нікого немає. Тільки гамір автомобілів, які проїжджають в далекому перехресті, заважає спокійній атмосфері. В такий день хочеться посидіти з книгою в теплому кріслі, а може навіть гарно виготувати щось смачне на обід.

Не пам'ятаю

Просто текст

На небі з'явилася повна місяця, яка світить яскравим сріблястим світлом. Вулиці порожні, ніде немає людей і здається, що світ навколо заснув. Тільки вітер дме і розносить звуки міста. Чути далекі гудки машин і виклики поліції. У цій тиші хочеться зупинитися на мить і поміркувати про життя. Відчуваєш незвичну спокійну енергію, яка переносить тебе у світ мрій і фантазій. Місяць світить все сильніше, а на землі здається, що навколо нього кружляють метеорити і планети. Це дивовижне видовище можна спостерігати з вікна своєї квартири і насолоджуватися цією красою.

26 Лютого

Просто текст

Сонце вже давно заходить, але небо все ще буває рожевим і оранжевим на заході. Надворі починається вечірня прохолода, і здається, що кожна крапля повітря наповнена свіжістю. Хочеться прогулятися зі своїми друзями, відвідати затишну кав'ярню, скуштувати там смачну каву і покинути світ затишку та спокою. На вулиці навколо тебе все рухається - машини їдуть, люди ходять, звуки різних інструментів на вуличних куточках. Все це створює незабутні враження, які залишаться з тобою надовго. Залишайся у русі, живи і насолоджуйся життям!

1 Лютого

Просто текст

Літо в самому розпалі, але люди все ще насолоджуються життям. Цілий день на вулиці, барбекю з друзями, купання в басейні і ледь чутні розмови. Все довкола вибухає яскравими кольорами і запахами - квіти, смажений м'ясо, фрукти. Вечори сповнені життя - люди гуляють, співають, танцюють. Все це дарує незабутні враження і заряджає позитивними емоціями на весь день. Літо дарує багато можливостей, відкривай для себе світ і насолоджуйся кожною хвилиною життя!

28 січня

Made by

taras2007zt@gmail.com